FotoJmenuji se Jiří Toman,

jsem mladým designerem zabývajícím se 2D Grafikou, 3D Modelováním, Digitálním uměním a Informačními Technologiemi.

K tvorbě 2D a 3D prostředí jsem se dostal v průběhu studií na Vyšší odborné škole a na Vysoké škole v Liberci. Akademické vzdělání jsem absolvoval se zaměřením na Informační Technologie a získal tak titul DiS. v oboru Počítačové systémy a titul Bc. v oboru Informatika a Logistika. Témata závěrečných prací jsem si volil se zaměřením na 3D modelování. Tento obor mi přijde velmi zajímavý s nevyčerpatelnými možnostmi, obzvláště v oblasti sebezdokonalování. Konkrétně jsem pracoval na tvorbě 3D vizualizace centra Liberce pro použití v online mapách Google Earth, dále jsem vytvořil 3D virtuální a interaktivní prohlídku budovy školy metodou skládání fotografií na sférické panorama a nejkomplexnějším projektem poté byla tvorba Virtuálního 3D prostředí areálu školy s interaktivními prvky v herním vývojovém Enginu UDK. Všechny tyto práce najdete zveřejněné v 3D příspěvcích.

Zároveň se studiem jsem pracoval jako IT Specialista ve společnosti Atento a.s., kde jsem měl na starost zprovoznění a technickou správu liberecké pobočky telefonního centra po dobu 3 let. Poslední 2 roky jsem v tomto zaměstnání kromě výkonu činnosti v oblasti IT (správa serverů a sítí, práce s databázemi, administrace už. účtů, tvorba automatických scriptů, správa SW/HW na 130 PC, zavádění nových technologií), spolupracoval také s oddělením Marketingu na tvorbě propagačních materiálů se zaměřením na dodržování přísného korporátního Brandu. Tato činnost zahrnovala tvorbu brandových materiálů napříč společností: wallpapery, plakáty, letáky, bannery, videa, animace, 3D modely, symboly, reklamní kampaně, osobité QR kódy, webdesign, správa a vizualizace sociálních sítí.

Poslední dobou se zaměřuji na prohloubení znalostí ve vývojových prostředích z rodiny Adobe a Autodesk. Obzvláště na možnosti tvorby a propojení 2D grafiky z programů Photoshop/Ilustrator, 3D Grafiky z programů 3DS Max/Maya, animace v programu Flash a následnou prezentaci výsledků pomocí videí tvořených v prostředí After Effects.

Má kariéra mě zavedla do Prahy, kde jsem nastoupil do společnosti O2, jako Specialista v oblasti bezpečnosti. V současné době se má pozice skládá ze správy systémů, projektového řízení, řízení vývoje aplikací a jejich následná implementace. Zároveň jsem přihlášen k navazujícímu studiu na VŠE, obor Podniková Informatika.

World of Tanks
Zdravím všechny příznivce. WoT je můj největší relax a můžete mě zde potkat pod přezdívkou IdzIk. Před nedávnem jsem začal streamovat zážitky z této skvělé onlinovky. Tvorba videí mě opravdu chytla a zjistil jsem, že sdílení informací, návodů, rad začátečníkům a celková komunikace s komunitou hráčů mě velice naplňuje. Pokud vás zajímá hra World of Tanks a nebo jste pouze zvědaví, jaká je atmosféra v klanech HUGO & BAGO, doporučuji navštívit následující odkazy a zaškrtnout Follow/Like, aby vám již nikdy nic neuniklo.

Linky a odkazy:
Twitchhttp://www.twitch.tv/idzik4/profile
YouTubehttps://www.youtube.com/user/Idzikcz
Twitterhttps://twitter.com/IdzIkcz
Facebookhttps://www.facebook.com/idzikcz
Google+https://plus.google.com/idzik

Za každý Like a Follow budu velmi vděčný, takže neváhejte a klikejte 😉