Zdravím všechny příznivce. Můj herní nick je IdzIk a před nedávnem jsem začal streamovat zážitky z této skvělé onlinovky. Tvorba videí mě opravdu chytla a sdílení informací, návodů, rad začátečníkům a celková komunikace s komunitou hráčů mě velice naplňuje.

Vzhledem k tomu, že většinu informací, které mi pomohly stát se lepším hráčem, jsem načerpal z cizojazyčných webů, rozhodl jsem se založit tento blog. Témata blogu budou zaměřena na komplexní podání relevantních informací o hře WoT a dále na poskytnutí kvalitního a zábavného obsahu v češtině. Mým cílem je poskytnout prostor a informace pro každého, kdo má zájem na sobě pracovat a není zdatný v cizích jazycích. Web bude poskytovat pohodlnější formu informací pomocí propojení s mými videokanály, sociálními sítěmi a zbytkem komunity.

Doufám, že se vám bude můj blog líbit a že se sem budete opakovaně vracet. Jsem k dispozici v případě jakýchkoliv dotazů, návrhů a připomínek. Takže neváhejte a použijte kontaktní formulář, nebo mi napište přes kterýkoliv z dalších komunikačních kanálů.

Linky a odkazy:
Twitchhttp://www.twitch.tv/idzik4/profile
YouTubehttps://www.youtube.com/user/Idzikcz
Twitterhttps://twitter.com/IdzIkcz
Facebookhttps://www.facebook.com/idzikcz
Google+https://plus.google.com/idzik

Za každý Like a Follow budu velmi vděčný.

Vzhledem k mé funkci náboráře v klanu [HUGO] Hustě unikátní grupa opičáků, nabízím tímto každému aktivnímu jedinci možnost stát se bojeschopnou opicí. Podmínky a odkaz na přihlášku najdete v klanové sekci oficiálních stránek hry World of Tanks.

A na co že se můžete těšit?

Streamuji klanové aktivity: čety, rozhovory, soutěže a turnaje abych ukázal zábavu a atmosféru, kterou mohou hráči zažít při skupinovém hraní. Dále se snažím streamu dodat edukativní charakter pomocí komentování mého rozhodování (Decision making) a v plánu je i pravidelné informování o nadcházejících novinkách, patchích a updatech spolu s pohotovým streamem po jejich uvedení. V neposlední řadě nabízím začátečníkům vlastní mod pack, rady, návody a program osobního rozvoje. Již nyní připravuji různé výzvy včetně detailního rozboru replayů.

Zdroj: http://www.free-to-play.cz/hry/world-of-tanks/wallpapers/world-of-tanks-5.jpg

Categories: World of Tanks

Vložte komentář